На перший погляд, процес самостійної установки операційної системи Windows досить простий. Тим не менш, на практиці користувачі ПК стикаються з масою проблем, навіть дотримуючись покрокового посібника з встановлення. Які ж основні проблеми при встановленні популярної ОС та як їх уникнути?

Причини виникнення проблем під час інсталяції Windows

Причин збою під час встановлення даної операційної системи маса і кожен випадок індивідуальний. Все залежить від того, яку версію Windows збирався встановити користувач, чи була у нього ліцензійна або скопійована на флешку версія, а також від особливостей його комп'ютера. Ось кілька найпоширеніших проблем під час інсталяції Windows:

 • ПК не відповідає вимогам операційної системи. Часто проблема виникає у разі встановлення Windows 10. Для того, щоб на вашому комп'ютері стояла дана версія ОС, комп'ютер повинен мати такі характеристики:
 • частота процесора: 1 ГГц і більше
 • оперативна пам'ять: 1ГБ і більше для 32-х розрядної версії та, 2 ГБ та більше для 64-х розрядної версії.
 • не менше 20 ГБ вільної пам'яті на жорсткому диску
 • екран повинен мати роздільну здатність не менше 800Х600
 • відеокарта підтримує DirectX 9, є драйвер WDDM
 • є доступ до інтернету

Система Windows сповістить вас під час інсталяції, якщо одна з характеристик не відповідає вимогам.

 • Проблема з носієм, з якого встановлюватиметься ОС. Завантажувальний диск або флешка можуть бути несправними. Перед встановленням необхідно перевірити носій.
 • Невдало налаштований BIOS. Пріоритет завантаження виставлений неправильно. Для того, щоб встановити Windows, у BIOS необхідно виставити пріоритетом завантаження DVD-диска або інсталяційної флешки
 • Жорсткий диск пошкоджено. У цьому випадку спочатку слід провести діагностику вінчестера. У цьому допоможуть спеціальні програми, або звернутися з питанням до майстра.
 • Якщо Windows встановлюється не окремо, а оновлюється зі старої версії, необхідно переконатися у стабільному доступі до Інтернету. Є два варіанти вирішення цієї проблеми: або домогтися стабільного інтернет-підключення, або встановити Windows автономно з носія.

Виходячи з найпоширеніших проблем можна зробити висновок, що на перший погляд під час нескладного процес установки ОС може виникати низка проблем. З цієї причини, багато користувачів ПК вирішують не витрачати час на самостійну установку Windows, а довірити це професіоналам.

Куди звернутися за допомогою інсталяції Windows?

Центр комп'ютерних послуг “ServiceIT” пропонує інсталяцію Windows 7 і Windows 10 якісно, швидко і недорого. Лише за 30 хв і за ціною, не вище ніж в інших фірмах досвідчений майстер зможе встановити Windows з виїздом додому або дистанційно по TeamViewer. Для того, щоб замовити цю послугу, Вам потрібно зайти на сайт serviceit.kiev.ua та заповнити форму, вказавши свої дані та менеджер комп'ютерного центру зв'яжеться з вами. На сайті також можна дізнатися про те, скільки коштує перевстановити Windows 7 і Windows 10. Крім встановлення ОС, у сервісному центрі ви можете замовити чищення ноутбука та системного блоку, налаштування роутера та багато іншого. Телефонуйте за телефонами: (098) 550 96 96, (093) 442 96 96, (066) 341 96 96.