Питання, яке хвилює всіх, хто серйозно замислюється про віддалену роботу, це, звичайно, як почати працювати з дому? Перейти на віддалену роботу з дому самостійно непросто, але цілком реально, нижче ми наводимо декілька реально ефективних способів для цього.

диплом на замовлення

Плавне перенесення роботи з офісу додому

Цей спосіб для тих, кому подобається його робота та компанія, але хочеться більше свободи. Для початку потрібно оцінити, чи може та робота, на якій ви зайняті наразі в офлайні, виконуватися віддалено.

 1. Випишіть на листок список того, що ви робите на роботі (звичайно, мається на увазі значуща діяльність, а не розпивання кави з колегами :) ).
 2. Оцініть за шкалою від 0 до 10 важливість особистої присутності в офісі для виконання кожного завдання (де 0 – зовсім неважливо, тобто не має значення, де ви це робитимете, 10 – це можна зробити, тільки перебуваючи в офісі).
 3. Оцініть скільки часу зазвичай займають у вас ці операції. Порахуйте загальний час, який витрачається на виконання справ, для яких присутність в офісі не потрібна зовсім або незначно (наприклад, від 0 до 4 за шкалою). Назвемо їхню «домашня робота». Зробили? Чудово! Залишилося найскладніше!
 4. Підійдіть до свого начальника із цією схемою та запропонуйте «домашню роботу» почати виконувати з дому. Запропонуйте такий експеримент хоч би на тиждень. Договоріться, що якщо бос вважає, що ваша результативність або ефективність знизилася через роботу дома, ви відразу залишаєте цю витівку і повертаєтеся до звичайного режиму.

Звичайно, результативність ви не знижуватимете, а навпаки, станете її підвищувати, щоб довести роботодавцю, що працюючи з дому, ви можете набагато більше. Таким чином, поступово переносячи всю офісну роботу до себе додому.

Перенесення свого досвіду в Інтернет

Другий спосіб для тих, кому подобається його сфера діяльності, але не влаштовує місце роботи. Будь-який досвід можна перенести в Інтернет та почати працювати з дому! Ви лікар? Чудово! Отже, ви можете консультувати клієнтів інтернет-аптек чи інтернет-магазинів, які  мед. препарати, обладнання та інше. Ви бухгалтер? Прекрасно! Будь-якій компанії, яка веде свій бізнес через Інтернет, потрібні ваші послуги! Головне, зрозуміти, кому ваш досвід може бути корисним в Інтернеті.

І як знайти роботу, спитаєте ви? Досить нескладно. Потрібно грамотно скласти резюме/пропозицію та розіслати, принаймні, 10 потенційних роботодавців. Благо контакти практично завжди можна знайти на сайті компанії, що вас цікавить.

Також таких пропозицій як робота з комп’ютером на дому в достатній кількості є на порталі вакансій Jooble. Саме тут більшість українців знаходять добре оплачувану роботу легко та просто. Найчастіше тут трапляються такі оголошення про роботу вдома:

 • Оператор call-центру;
 • Викладач англійської мови з Skype;
 • Менеджер з продажу;
 • Дизайнер;
 • Позаштатний журналіст;
 • Особистий помічник керівника;
 • Агент з нерухомості;
 • Турагент;
 • Контент-менеджер / копірайтер та ін.

Поринути у світ фрилансу

Для тих, хто не знає чого хоче, але знає, що в офісі він не залишиться, підійде фриланс. Реєструйтесь на декількох фріланс-біржах і починайте брати завдання на різні тематики! Не бійтеся брати те, в чому ви погано розбираєтесь. Це чудовий шанс набратися досвіду! До того ж вам завжди допоможе Google, в якому величезна кількість навчальних відео матеріалів на будь-яку тему. Спробуйте, робіть, шукайте те, що вам буде цікаво, ту діяльність, у якій вам захочеться стати експертом!

Як думаєте, що простіше та який спосіб переходу на домашню роботу підійде особисто вам?